Renteaza Studio Ior Park

  • 40 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Renteaza Studio Ior Park Bukarest med 1 sovrum ligger 6 km från Parlamentspalatset och erbjuder närhet till tågstationen Norra, som ligger cirka 10 minuters bilfärd bort. Den 40 m² stora lägenheten har plats för upp till 3 gäster.

För att garantera din komfort finns en duschkabin och en separat toalett i den här lägenheten. I badrummet finns dessutom hårtorkar, badlakan och handdukar.

Renteaza Studio Ior Park har ett komplett kök och utrustning för matlagning.

Den här lägenheten ligger 550 m från tunnelbanestationen Titan och 4 km från Caru' cu bere. Boendet ståtar också med ett behändigt läge, några meter bort från Port. Det tar 10 minuter med bil att se Tineretului-parken. Du kommer att befinna dig mindre än 5 minuters promenad från busshållplatsen Parcul Titan.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Renteaza Studio Ior Park Bukarest
Simple Villa Rooms National Arena Self Check In
Mobilpris

Simple Villa Rooms National Arena Self Check In

9.6
Exceptionellt 155 recensioner
995 m från boendet
USD 72 USD 65
per natt
Halfofme Properties
Mobilpris

Halfofme Properties

8.9
Fantastiskt 16 recensioner
1.1 km från boendet
USD 97 USD 87
per natt
Smart Concept Living - Piata Muncii
Mobilpris

Smart Concept Living - Piata Muncii

8.0
Väldigt bra 36 recensioner
1.1 km från boendet
USD 852 USD 767
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Henri Coanda internationella flygplats
    21 km

    Tågstationer

    Obor Train Station
    2,7 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Matställen

    • Bar/lounge

    I köket

    • Köksgeråd

    För barn

    • Videospel

    I rummen

    • Minibar
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 21:00
    Utcheckning: från 07:00 till 11:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Renteaza Studio Ior Park?
      Populära sevärdheter nära Renteaza Studio Ior Park inkluderar bland annat Tineretului-parken, Parlamentspalatset, Caru' cu bere.
    • Hur stort är Renteaza Studio Ior Park?
      Renteaza Studio Ior Park är 40 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Henri Coanda internationella flygplats
    21 km

    Tågstationer

    Obor Train Station
    2,7 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Renteaza Studio Ior Park Bukarest

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng